fbpx
 

Rezerwacje

płatności za rezerwacje zajęć online

zarezerwuj online zajęcia na łyżwach i rolkach

zarezerwuj online zajęcia na łyżwach i rolkach, ale wcześniej rzuć okiem na wyciąg z regulaminu

OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU REZERWACYJNEGO

1. Serwis Rezerwacyjny pozwala Usługobiorcom na dokonanie rezerwacji zajęć sportowych w określonym miejscu i określonym czasie.

2. Dla uniknięcia wszelkich wątpliwości Właściciel wskazuje, że samo zawarcie Umowy o świadczenie danej Usługi objejmującej zajęcia sportowe dokonywana jest w Serwisie Rezerwacyjnym. Realizacja umowy dokonywana jest na wyznaczonym w trakcie jej zawierania obiekcie w umówionym terminie. Umowa może zostać rozwiązana bez kosztowo najpóźniej 24h przed wybranym terminem wykonania umowy.

3. Usługobiorca obowiązany jest do korzystania z Serwisu w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, z niniejszym Regulaminem oraz w sposób zgodny z prawem i dobrymi obyczajami, mając na uwadze poszanowanie dóbr osobistych, danych osobowych oraz praw autorskich i własności intelektualnej Właściciela oraz osób trzecich. Usługobiorcę obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym.

A tutaj znajdziesz całość:
REGULAMIN i POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

Czemu rezerwacja online?

W ostatnim czasie przez Internet można załatwić prawie wszystko. Przecież to takie proste i wygodne. Więc nic nadzwyczajnego, że portale przeznaczone do obsługi rezerwacji online cieszą się ogromną popularnością. Z tego wynika właśnie, że korzystają z nich hotele, restauracje, kina, lekarze, salony fryzjerskie i… Nie wspominając, że można w ten sposób także zarezerwować zajęcia na łyżwach i rolkach. A także wiele, wiele innych. Jest to wygodne dla klienta, który nie musi czekać na odebranie telefonu, może wygodnie zapłacić. z drugiej strony dla usługodawcy, jest to wygodny sposób na prowadzenie rachunkowości i kalendarza w automatyczny sposób.

Zarezerwuj online zajęcia na łyżwach i rolkach prowadzone przez trenerów Pink Skate. Jeżeli masz wątpliwości czy warto, przeczytaj O mnie i Filozofia. A jeżeli nadal nie jesteś pewny, możesz sprawdzić co dają Łyżwy, a tutaj pisał o tym PAP.